درباره ما

شرکت فولاد گستر آتنا


شرکت فولاد گستر آتنا (FGA) در سال 1387 با هدف ساخت مقاطع فولادی توخالی سازه­ای  (HSS) به شیوه نورد سرد و جوش ERW، تأسیس  گردید و در راستای ارتقای صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز، نفت و گاز ، پتروشیمی، آب و فاضلاب و … ، مقاطع HSS را با کیفیت بالا و در سایزهای متنوع تولید و عرضه می کند.

کارخانه آتنا با قابلیت تولید سالیانه 150 هزار تن واقع در استان ایلام در مساحتی حدود 6 هکتار بنا شده است که به لحاظ میزان ظرفیت تولید مقاطع HSS از بزرگترین تولیدکنندگان این مقاطع در ایران است.

این شرکت با بهره مندی از مشاوران متخصص و مجرب در این صنعت، سعی در جهت شناسایی دقیق نیاز بازار و تأمین خلأهای موجود داشته و امید دارد که به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان HSS در ایران و در سطح منطقه شناخته شود.

 تیم مدیریتی شرکت فولاد گستر آتنا


مدیریت این مجموعه با گردآوری یک تیم حرفه ای و باتجربه در زمینه HSS در جهت پیشبرد اهداف شرکت گامهای اساسی برداشته است. همچنین با بهره گیری از مشاوران زبده و متخصص و جذب سرمایه گذاران مناسب موفق به انجام اقدامات بزرگی شده است. نکته کلیدی در تعیین حرکت مؤثر شرکت به سمت پیشرو بودن در زمینه تولید مقاطع فولادی توخالی سازه­ای  (HSS)، سوابق درخشان مؤسسان و مدیران این شرکت در بازار HSS  است که نویدبخش آینده ای روشن می باشد

چشم انداز و ماموریت


طی 10 سال آینده شرکت فولاد گستر آتنا یکی از پنج شرکت برتر در زمینه تولید  HSS در خاورمیانه خواهد بود.

آتنا این افتخار را دارد که با محصولات کیفی، صنعت ساخت­ و­ساز و پروژه های صنعتی در کشور را نوسازی و مدرن کند. با توجه به مزایای قابل توجه HSS  مانند کاهش خطوط جوش، افزایش کیفیت جوش و مدیریت هزینه ها، استفاده از HSS در صنایع و سازه های مختلف، مقاومت سازه را افزایش داده و در مقایسه با شیوه سنتی جوش و تولید مقاطع فولادی دارای منافع بسیار بیشتری است. دغدغه اصلی ما بطور قطع ارتقاء سطح امنیت سازه ها و ایمن سازی آنها در برابر حوادث طبیعی مخصوصاً زلزله می باشد چرا که ما مصمم هستیم تا عملکردی متمایز و مشتری محور داشته باشیم. استفاده از HSS صنایع مختلف را قادر می سازد تا مدت زمان ساخت پروژه ها را تسریع بخشد و به­ طور عمده در زمان، هزینه و انرژی صرفه جویی نموده و آسیب­ ها و خسارات مالی و جانی احتمالی را کاهش دهد.